تبلیغات
خَزعبلات - خزولوژی مقدماتی-قسمت اول-

 

| صفحه نخست | ایمیل به گنده خز | تبدیل به صفحه خانگی  |


دوست گرامی

  به وبلاگ خزها خوش آمدید.


نظر سنجی

 چرا نویسندگان این وبلاگ اینقدر فعالن؟
 

 

 


ساعت

 

 


وضعیت در یاهو

[yahoo]


صفحات وبلاگ


لینک به ما / لوگوی دوستان

 

لینک به وبلاگ

خَزعبلات

 

توضیحی برای لوگو


 


لوگوی دوستان

  

لوگوی بقیه دوستان هم بزودی

اضافه خواهد شد.

 


آمار وبلاگ

 امروز :
 بازدید های امروز :
 بازدید های دیروز :
 كل مطالب :
 كل نظرها :
 كل بازدید ها :
 ایجاد صفحه : - ثانیه


با تشکر از

 

 طراحی از : گنده خز

رخصت از : مجتبی

  

 خزولوژی مقدماتی-قسمت اول- [خَزولوژی , ]

 

خزولوژی مقدماتی

قسمت اول

خز در کلمه به معنی درهم و ژولیده(مانند موهای خرس) است ...آمـــــــــا!!....در اصطلاح به با مرامی گویند که:

 1. اصولا و اساساً و طبق گفته های محققان سیرالئونی شرقی ، نژادی جهش یافته از جواتان هستند که بر اثر قرار گرفتن در برابر تشعشعات مضر هسته ای " میانی " به صورت فجیهی تمایل به پشت مو داشته و یک نخ از روکش صندلی پیکان 47 را با کارخانه ی لامبورگینی تعویض نمی نمایند!

 2. این جوامع در ناحیه ی بالای لب دارای انواع معضلات و بیماری های پوست و حلق و گوش و مو!! بوده و بخاطر علاقه ی شدید این جوامع به مرحوم صادق هدایت! ، از نوعی اصلاح خاص در ناحیه سبیل بهره میبرند!

 • نکته:در این جوامع و در نوع نسوان (اوناث،ضعیفه،آبجی،همشیره،....دٍ!!! مگه خودت خار مادر نداری؟!!!...بوقی!!!)چون این امر به هر نحوی(چه از نظر علمی و چه غیر علمی و چه از نظر عملی و چه غیر عملی و چه از نظر حقیقی و چه تخیلی!!) امکان بروز نداشته و به علت پشتکار بیش از حد این جوامع و بهره بردن از هوشی باز و البته گشاد و فراخ! که محققان آن را از موجبات برخورد نوع سوم این جوامع با جوامع قزوینی حدس می زنند!...به طرز اسفناک دست به کشف عنصری حیاتی به نام " برق لب " نموده که عددی فوق اتمی دارد! و جرم هسته ای سمت چپ آن به پنج کیلو و نیم نیز می رسد! ، زده اند! تا در ناحیه لب(بالا و پایین ، فرقش یک ... که بیشتر نیست!) کمبودی حس ننموده ، تا این جوامع با جنبه با معضلی به نام  " عقده " روبرو نگشته و خدا را خوش بیاید!

 1. مورخان دریافتند ، علاقه ی شدید این جوامع به علم آنچنان به سمت " حبیب جون مادرت!!! " میل نموده که زدن انواع عینک (در نوع روشن فکر آفتابی و در نوع تعطیل ، فسفری جیگری!) به خصوص در نیمه های شب برای خواندن و نوشتن انواع کتیبه های WC  که از آنها میتوان به عباراتی چون " ... تو ..." ، " سجاد و مریم " ، " M&M " ، "50 cent " و البته جواب حاصل بسیاری از معادلات پیچیده ی ریاضیات و فیزیک و نجوم مانند " 0912874580 " اشاره نمود!...استفاده از عینک ها در طول شب و به خصوص در ماه مبارک رمضان در بین این جوامع ثوابی دو چندان را میطلبد!

 2. ایشان در نقطه ای به نام گردن هم به در افشانی پرداخته و تا آنجا که در توان داشتند و به معنای واقعی کلمه ، خز را نموده و پرورش گلخانه ای نیز داده اند!!!! و با ایجاد انواع اشکال سیاه و سفید و رنگی نظیر قلب و تیر ، علامت صلح ، و انواع اشکال ناموس دار و بدون ناموس و همچنین عباراتی چون " رفیق بی کلک مادر " و ... سعی در اخذ جنبه نموده ، چیزی به نام " Tatu " که کلمه ای بیگانه است و معادلش در بین خودمان با خالکوبی شناخته می شود را از جای تاریکی در ماتحتشان در کرده اند!!!

البته لازم به ذکر نیست که این پدیده در جوامع آفریقایشان شفافیت بیشتری دارد و جوامع به قول خودشان " سیفید " چون کمی با موضوعی به نام " جنبه " راز و نیاز بیشتری داشته اند از این قائده ....دروغ چرا!!!؟....مستثنی که نیستند هیچ!!!  در یکجایشان را گل بگیرند جوگیر تر هم می باشند!

 1. و اما در کمی پایین تر از گردن یعنی دور گردن به پدیده ای می رسیم که با نام گردنبند برای       همگان شناخته شده است.این پدیده گر چه در جوامع بشری صورتی هنجار گونه دارد ولی این جوامع متوهم!! که در ناحیه ای جنوبی که نشیمن گزان از علاقه ی خاصی به آن بهره مند می باشند ...شاد می باشند و با خلق اشکالی زیبا ، جا دار و مطمئن نوعی جدید را خلق نموده اند با نام "گردنبند های تیتانیوم! " که مقوله ای به نام جنبه را به شدت نموده است!. از این پدیده نوع دیگری نیز میباشد به نام " قلّاده " که چون بسیار پیشرفته است و به مباحث حیوانی مربوط میشود برای سهولت کار خزورزان عزیز آن را در خزولوژی پیشرفته ادامه خواهیم داد!  

 2. و اما کمی پایین تر از ناحیه ی دور گردن به برآمدگی هایی جذاب می رسیم که در جوامع بشری آن را (عمراً اگه اون باشه ...بمون تو خماریش!) " شانه " یا " کتف " می نامند که از معضل بحث شماره ی 4 به شدت نموده گشته و رنج می برد! البته این معضل در ده های گذشته در این ناحیه یکه تازی می کرد ولی با شروع قرن بیست و یک که با نام " جنبه در این دوره و زمانه در جوامع بشری ... هم نیست!" نام گذاری شده و جهش ژنتیکی این جوامع در این قرن معلوم الحال! همراه بود ، پدیده ای به نام " لباس های رکابی " از هم خانواده های جلیقه  میباشند ، نیز بر معظلات ناحیه مذکور اضافه گشت تا ....چیزی نگوییم خوش تر است!

 3. و اما از شانه که پایین تر بیایم به بازو میرسیم کهخ از معضلات 4 رنج میبرد و بعد از آن به آرنج میرسیم که به دلایل جغرافیایی و ساختمانی منحصر به فرد خود ، خودشان بی جنبگان را نموده و زنده باد آرنج!!! که در نوع معضل آرنج بند یا یک چیزی تو همین مایه ها نیز ، نقطه ی اصلی آرنج را سوراخ می نمایند تا آرنج قهرمان آنان را ننماید! و آرنج همانند زوپیس قهرمان است!!! و بعد از آرنج به ساعد می رسیم که در جوامع خاله خانباجی این نژاد ، از بالا تا پایین را طلا می گیرند و در جوامع مذکرشان نیز فقط معضل شماره 4 را می توان نام برد.

نکته: اگر به غیر از آرنج ناحیه دیگری را در این جوامع بدون معضل یافتید با شماره " 2 " تماس گرفته و ما را از نگرانی در بیاورید و البته خدا رفتگان شما را هم رحمت کند!

 1. در ناحیه مچ که بعد از ساعد قرار میگیرد نیز معضلاتی از جمله انواع : کش ، نخ ، پارچه ، ریسه ، زنجیر ، سیم (اعم از خار و بی خار ، هم از این لحاظ هم از اون لحاظ ) ، تسمه ، لوله ، میل گرد ، تیرچه 4 ، و .... مشاهده می شود!

 2. در ناحیه کف و پشت دست نیز با اینکه معظلات نسبت به دیگر نقاط کمتر است ، اما با این حال در بعضی از بی رحمان این جامعه که به پدیده ای با نام جنبه شدیداً تلفیق گشته اند نیز معضل 4 به شدت دیده می شود!

 3. و در آخر ، انگشت نیز از انواع معضلاتی چون لوله ، پنجه ، و ... توسط این جوامع متوهم نموده می شود!

با امید به اینکه شما را با گوشه ای از خلایص نیک و پسندیده ای خزان نموده باشیم شما را تا قسمت دوم به خودتان و خدای خودتان میسپاریم...امید به آنکه شما جنبه را ننمایید و جنبه شما را بنماید!

حمید یساری 30/7/1384

  نوشته شده توسط حمید یساری در شنبه 30 مهر 1384 و ساعت 10:10 ق.ظ
 ویرایش شده در یکشنبه 8 آبان 1384 و ساعت 12:10 ب.ظ

 

 [+] | خزرات! [] نوشته های قبلی...

 هی مرد!...نگران نباش!..."Emziper" اینجاست!

 مای خز

 خز شده ها قسمت دوم

 پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت

 سفر خزی

 چگونه خز بشویم

 راههای رسیدن به یك خز واقعی

 خودکشی کار آدم های خز...!!خودکش هم خز شد

 کامنت های شما را نمودیم!

 پیكان را به خاطر بسپار

 عشق لات-شاهکار بینش پژوه

 خزولوژی مقدماتی-قسمت اول-

 بسم تعالی


رفتن به بالای صفحه
 

منوی اصلی

 صفحه نخست
 پست الکترونیک

 نامه به مدیر وبلاگ

 تبدیل به صفحه خانگی

 


خزنویس ها

 گنده خَز(4)
 حمید یساری(1)
 سهیل خز و خیل(3)
 سجاد خیزتم(1)
 پگاه خاتون(1)
 آرژانوجوات(0)
 میلاد پیل دوز(2)
 اشکنه باجی(1)
 پیکان جوانان گوجه ای!(0)


سوژه ها
 عمومی(3)
 خَزولوژی(5)
 ارتباط مای خز با شمای خز!(1)
 خَزشعر(2)
 خاطرات خزی(2)


قدیم ندیما

  آذر 1384 (1)
  آبان 1384 (10)
  مهر 1384 (2)


لینکستان

 کلید

 

 خراش های عشق

 

 لینکدونی بی همتا

 

 پاتیل درزدار

 


لینکدونی

 بازیکده (-)
 جادوگران (-)
  آرشیو لینكدونی


جست و جو

 


خبرنامه


آدرسهای ورود

Www.khazha.persianhackers.Com

Www.khazha.bigestblog.Com

Www.khazha.Mihanblog.Com

Www.khazha.myblog.Ir

    حقوق این وبلاگ محفوظ است و کپی از آن تنها با ذکر نام خز ها مجاز می باشد

Copyright © 2005 by KHAZ GROUP. All rights reserved

 Resolution: 1024 * 768